Aby byl pořádek

Při zařizování bytu dbejte především na dostatek úložných prostor. Snažte se využít především místo v předsíni a na chodbě. Oblíbeným řešením jsou vestavné skříně s posuvnými dveřmi. Nabízí přehledné a systematické uložení věcí. Určitě využijte variantu až ke stropu. Nemusíte…

Při zařizování bytu dbejte především na dostatek úložných prostor. Snažte se využít především místo v předsíni a na chodbě. Oblíbeným řešením jsou vestavné skříně s posuvnými dveřmi. Nabízí přehledné a systematické uložení věcí. Určitě využijte variantu až ke stropu. Nemusíte se obávat horší přístupnosti horních polic. Pokud na ně budete ukládat sezónní věci, postačí schůdky dvakrát do roka.

Nemám pro to místo

Nad každým novým nákupem do vašeho malého bytu dlouho přemýšlíte. Věcí je stále víc a místa kam je uložit stále méně. Pokud nemáte v bytě dostatek skříní, pravidelný jarní úklid je dobrým tipem i pro vás. Snažte se nepoužívané věci každoročně vytřídit, a pokud vám bude líto je rovnou vyhodit, můžete je darovat nebo prodat třeba na aukčních portálech.