Dárek na začátek

Rozjíždíte firmu a čeká vás velká reklamní kampaň, jejímž účelem bude samozřejmě přilákat zákazníky. Chcete lidi oslovit něčím zajímavým. Chcete na ně zapůsobit, aby se vaše akce nezařadila mezi ten průměr, který lidé často potkají na ulici a večer už…

Rozjíždíte firmu a čeká vás velká reklamní kampaň, jejímž účelem bude samozřejmě přilákat zákazníky. Chcete lidi oslovit něčím zajímavým. Chcete na ně zapůsobit, aby se vaše akce nezařadila mezi ten průměr, který lidé často potkají na ulici a večer už ani nemají ponětí, jak se vlastně ta firma, pro jejíž prezentaci tam rozdávali zaměstnanci bonbóny, jmenuje. Je vám jasné, že pouhým letáčkem, propiskou nebo výše zmíněnými bonbóny nenalákáte zrovna davy. Takže to chce něco jiného.

Nenechte je zapomenout

Nabízíme vám široký výběr značkového promo oblečení pro může, ženy a děti. Zvolte třeba trička nebo čepice. Navíc vám nabízíme potisk nebo nášivku vašeho loga přímo u nás ve výrobě. Oslňtě davy něčím, co nevyhodí do nejbližšího koše. Náš reklamní textil zcela jistě splní svůj účel.