Dárek pro kamarádku

Kamarádka nevěděla co své nejlepší kamarádce koupit. Tolik toho pro ni udělala a ona by teď chtěla udělat radost zase jí. Napadala ji spousta věcí, ale nic jí nebylo dost dobré. Šla z práce po rušné ulici a zase…

Kamarádka nevěděla co své nejlepší kamarádce koupit. Tolik toho pro ni udělala a ona by teď chtěla udělat radost zase jí. Napadala ji spousta věcí, ale nic jí nebylo dost dobré. Šla z práce po rušné ulici a zase přemýšlela o dárku pro kamarádku, pro nejlepší kamarádku. Až uviděla studio na prodlužování vlasů a dárek byl na světě. Kamarádka ji je totiž vždycky záviděla a přála si takové mít. Teď je mít bude a bude šťastná, určitě opravdu moc.

Dieta je nutná

Je možné si nechat prodloužit vlasy třeba v padesáti? To je ale otázka, že? Samozřejmě, že to jde a vlastně by tím mohla nejedna z vás nastartovat nový život. Taková změna se krom toho, že to prostě chceme, hodí udělat po rozchodu s partnerem. To abychom mu ukázali, že ta hubená flundra, kterou si místo nás našel, nám nesahá ani po kotníky. Samozřejmostí je pak v tomto případě i držení přísné diety, návštěva kadeřníka, kosmetičky a nehtového studia. Sladkou tečkou pak budiž nová garderoba.