Důležitý životní krok

Prsteny jsou symbolem manželského svazku už odnepaměti. Jejich význam je více než jasný- symbol spojení a svazku. Není proto divu, že právě na tyto šperky jsou kladeny vysoké nároky. Aby byly Vaše snubní prsteny opravdu bezchybné, je nutné zabývat se…

Prsteny jsou symbolem manželského svazku už odnepaměti. Jejich význam je více než jasný- symbol spojení a svazku. Není proto divu, že právě na tyto šperky jsou kladeny vysoké nároky. Aby byly Vaše snubní prsteny opravdu bezchybné, je nutné zabývat se každým detailem tohoto šperku. Přecejen se stanou připomínkou velkého životního kroku a vstupu do nové etapy života.

Kdo jsem

Jsem člověk, který si váží ručně tvořených výrobků, který ctí tradice, který dokáže ocenit kvalitu a miluje originalitu. Právě proto jsem se rozhodl pro řemeslo zlatníka. Ve své dílně vytvářím šperky, které v případě zájmu předem se svým zákazníkem vytvořím pomocí počítače. Je tedy jen na Vás, zda si přejete šperk ze zlata bílého, žluté, červeného a zda si přejete jednoduchost nebo drahé kameny. Každý tak získá výrobek přesně podle svých představ, který zajisté ozvláštní nejednu příležitost.