Expozice přináší mnoho zajímavostí

Jemu snad přeskočilo, to není možné. Co má pořád s tím Bezzubem a Blaťákem? Mnohým rodičům mohou připadat tyto názvy, když je jejich děti vysloví, jako produkt jejich bujné fantazie. To však do doby, než zavítají do muzea – a…

Jemu snad přeskočilo, to není možné. Co má pořád s tím Bezzubem a Blaťákem? Mnohým rodičům mohou připadat tyto názvy, když je jejich děti vysloví, jako produkt jejich bujné fantazie. To však do doby, než zavítají do muzea – a ne ledajakého. Expozice v muzeu Čtyřlístek nacházejícího se ve městě Doksy jim mnohé vysvětlí a navíc nabídne možnost příjemně strávit třeba deštivé odpoledne. Toto město samo o sobě má ještě řadu dalších zajímavostí, avšak turisticky atraktivním se stává do značné míry díky tomu, že se v jeho blízkosti nachází rozlehlá vodní plocha, jež nabízí možnost rekreace a sportovního vyžití – totiž Máchovo jezero ubytování.

Atraktivní lokalita

Ubytovánínabízené četnými subjekty sídlícími v tomto městě je předmětem poměrně velkého zájmu, což provozovatelům přináší, zejména pokud je příznivé počasí, často nezanedbatelné příjmy. Najdou se zde služby nejrůznějšího typu a úrovně. Kdo se pro dovolenou v této lokalitě rozhodne s dostatečným časovým předstihem, má k dispozici dostatečně velký výběr různých zařízení a může snadno nalézt něco, co bude odpovídat jeho požadavkům i finančním možnostem.