Je vám líto koberec vyhodit?

Ať už je to bývalý dar nebo je památeční, každý to zná. Nechcete se ho jen tak zbavit, protože má pro vás až citovou hodnotu. Jenže co když na něm fleky jen přibývají a nečistoty a prach se hromadí? Přece…

Ať už je to bývalý dar nebo je památeční, každý to zná. Nechcete se ho jen tak zbavit, protože má pro vás až citovou hodnotu. Jenže co když na něm fleky jen přibývají a nečistoty a prach se hromadí? Přece si do takové domácnosti nepozvete rodinu, přátele nebo dokonce vaši novou známost. Všichni by si o vás mysleli, že doma žijete jako prasátko. V případě nové známosti by bylo po seznamování a veškeré romantice. Nezbývá vám tedy nic jiného než ho pořádně vydrhnout. Jaký přípravek si na to ale vzít? Tekutý nebo práškový? Stačí ho jen vyklepat a vysát nebo opravdu musíte drhnout? Teď babo raď.

My vám pomůžeme

S našimi zaměstnanci anebo lépe s čištěním koberců Praha jsou naši zákazníci stoprocentně spokojeni. Přijet můžeme v jakoukoli hodinu, jakýkoliv den stačí jen den předem dát vědět kde a kdy. Objednat se můžete přes telefon nebo přes náš webový formulář. Pracujeme kvalitně s prověřenými přístroji a dbáme na spokojenost zákazníka.