Levnější alternativa

Nepořizujte si drahý byt ani nezačínejte stavět rodinnou vilku. Existuje totiž alternativa, která je levná a její zakoupení se Vám určitě vyplatí. S mobilními domy se v několika posledních letech doslova roztrhl pytel. Na českém trhu najdete různé verze těchto…

Nepořizujte si drahý byt ani nezačínejte stavět rodinnou vilku. Existuje totiž alternativa, která je levná a její zakoupení se Vám určitě vyplatí. S mobilními domy se v několika posledních letech doslova roztrhl pytel. Na českém trhu najdete různé verze těchto obydlí. Ty nejvíce populární sice patří mezi dražší bydlení, ale stále se nejedná o žádné přemrštěné částky.

Bydlíte ihned

Uvažujete-li vážně o mobilních domech , měli byste si najít prodejce, u kterého si pořídíte kompletně zařízené obydlí. Dnes je to sice standard, ale nikdy nevíte, na jakou firmu narazíte. Díky tomu, že je vše vybavené, je možné bydlet v podstatě hned po zakoupení. Prodejce Vám nechá dovést Vaše nové bydlení na pozemek, který si určíte. Za tuto službu se obvykle neplatí.