Moderní doba přináší novinky na český trh

Jste zvyklí tisknout doma klasicky na papír různé obrázky, dokumenty a nikdy by Vás nenapadlo, že jednou budete moct vytvářet i 3D předměty? Ta doba přišla už i do českých domácností. Nabízíme Vám přístroje, které to dokážou. Když budete mít…

Jste zvyklí tisknout doma klasicky na papír různé obrázky, dokumenty a nikdy by Vás nenapadlo, že jednou budete moct vytvářet i 3D předměty? Ta doba přišla už i do českých domácností. Nabízíme Vám přístroje, které to dokážou. Když budete mít cestu do Prahy, navštivte osobně naši prodejnu, kde máme jednotlivé modely vystavené. Můžeme Vám i názorně ukázat, na jakém principu vše funguje. Poté necháme jen na Vás, zda si ji budete chtít rovnou koupit. Jde to i na splátky!

Vydrží Vám spousty let bez závady

3D tiskárna je u nás k dostání za skvělé ceny, tak neváhejte s jejím pořízením. Naši technici Vám ji přivezou až k Vám domů, nainstalují a pak Vám už nic nebude bránit vytvářet skvělé předměty, které mohou posloužit i k firemním účelům jako efektivní reklama. Na všechny přístroje poskytujeme dvouletou záruku, ale věřte, že díky preciznímu zpracování se Vám s ní nic nestane i při větší zátěži.