Můj velký den dle mých představ

Když jsem se vdávala, udělala jsem si spoustu věcí po svém a tím jsem si splnila svůj velký dívčí sen. Navíc mám úžasného partnera, který mě ve všem podporoval a pokud bylo nutné, tak i poradil. Vzájemně jsme se dohodli…

Když jsem se vdávala, udělala jsem si spoustu věcí po svém a tím jsem si splnila svůj velký dívčí sen. Navíc mám úžasného partnera, který mě ve všem podporoval a pokud bylo nutné, tak i poradil. Vzájemně jsme se dohodli na místě konání obřadu i hostiny, na počtu zúčastněných osob, na slavnostním menu, na doprovodném programu a mnoha dalších věcech. Díky jeho přístupu jsem si mohla naplno užít všechny záležitosti týkající se našeho velkého dne.

Vždy se něco málo nestihne

Je však jedna z věcí, kterou jsem z časových i finančních důvodů nedotáhla až do konce a tou věcí je svatební oznámení. Měla jsem jasnou představu, jak bude vypadat, ale bohužel nešla má představa zrealizovat. Musela jsem se s tím smířit a uspokojit se s variantou objednávkou oznámení přes internet, na výběr však naštěstí bylo z několika variant vzorů, barev a provedení.