Na večírek s tématem

Večírky a párty pod širým nebem jsou nadčasovou záležitostí, oblíbenou napříč všemi generacemi. Zpravidla s nimi neurazíte ani rodiny s dětmi, ani mládež hledající zábavu a povyražení. Při organizaci takové události můžete začít buď místem, kde se akce uskuteční, a…

Večírky a párty pod širým nebem jsou nadčasovou záležitostí, oblíbenou napříč všemi generacemi. Zpravidla s nimi neurazíte ani rodiny s dětmi, ani mládež hledající zábavu a povyražení. Při organizaci takové události můžete začít buď místem, kde se akce uskuteční, a podle toho volit vhodné téma, nebo začít od tématu a pokračovat opačně. Každý motiv lze zpracovat pro různé cílové skupiny klientů, základním předpokladem je pouze vaše tvořivost.

Pro slunečné i deštivé dny

Párty stanyjsou univerzálním řešením pro všechny příležitosti. Ať už se potřebujete skrýt před deštěm, či před slunečním žárem, poskytnou přiměřenou ochranu, aniž by jejich instalace byla příliš náročná. Ve večerních a nočních hodinách lze stany doplnit vhodným osvětlením zapadajícím do celkového designu celé akce.