Objevte kvalitní spojovací techniku, která splní Vaše nároky nad očekávání

Navštivte produktový katalog moderní výrobní společnosti. Seriózní vývojové a výrobní oddělení zajišťuje, že se do distribuce dostane sortiment kvalitních spojovacích materiálů. Pro proces nýtování má zákazník k dispozici pestré a bohaté množství nýtovací techniky. Narážecí i trhací nýty a další…

Navštivte produktový katalog moderní výrobní společnosti. Seriózní vývojové a výrobní oddělení zajišťuje, že se do distribuce dostane sortiment kvalitních spojovacích materiálů. Pro proces nýtování má zákazník k dispozici pestré a bohaté množství nýtovací techniky. Narážecí i trhací nýty a další komponenty, jakými jsou nýtovací šrouby a nýtovací matice, objednávejte pro záruku prosperity spojení nejrůznějších konstrukčních dílů ocelových, kovových i plastových.

Náš produktový katalog zahrnuje pestrý sortiment pro nýtování

Firmy, pohybující se na poli automobilového, solárního, strojírenského průmyslu, v oblasti železniční, letecké a kosmické dopravy a strojírenství si bezesporu s použitím sortimentu trhacích nýtů různých tvarů hlavic a různých rozměrů budou vědět rady. K perspektivní aplikaci metody slepého nýtování jsou k dispozici standardní, víceúčelové slepé nýty, vysokopevnostní sortiment i modely s pohárkovitými hlavicemi. Nýtování lze přitom provést bez deformací.