Okořeňte si sex netradiční pomůckou

Sex by měl být v první řadě radost, ale co dělat, když radost uvadá a ze sexu se stává povinnost? Nepochybně přichází chvíle vyzkoušet něco nového. Něco netradičního. Něco…opovrhovaného, špinavého a sprostého. Co takhle zkusit

Sex by měl být v první řadě radost, ale co dělat, když radost uvadá a ze sexu se stává povinnost? Nepochybně přichází chvíle vyzkoušet něco nového. Něco netradičního. Něco…opovrhovaného, špinavého a sprostého. Co takhle zkusit https://www.sterbinka.cz/kondomy/3510-jahodove-kondomy.html„>Anální vibrátor ? Myslíte, že to je na vás až příliš? A co kdybychom vám řekli, že zasunutí vibrátoru do vašeho zadečku (nebo do zadečku vaší polovičku) vás obšťastní tak, že nebudete chtít přestat? Zahoďte předsudky a jděte do toho!

Vzhůru dolů do zadečku

Tato pomůcka navíc velmi dobře poslouží i osamělým jezdcům toužícím po příjemné změně. Dokáže uspokojit jak muže, tak i ženy, neboť přináší neskutečně silnou stimulaci konečníku! Navíc je dobře známo, že uspokojování zadečku má za následek zlepšení zdravotního stavu této oblasti (zejména co se týká pánské prostaty).