Povídání

O kobercích jsem toho věděla docela dost, ale na přednášce o nich jsem ještě nikdy nebyla. Ani jsem vlastně nevěděla, že nějaká taková přednáška existuje. Pozvala mě na ni moje kamarádka a prý se na ní dozvíme spoustu zajímavých…

O kobercích jsem toho věděla docela dost, ale na přednášce o nich jsem ještě nikdy nebyla. Ani jsem vlastně nevěděla, že nějaká taková přednáška existuje. Pozvala mě na ni moje kamarádka a prý se na ní dozvíme spoustu zajímavých věcí. Věřila jsem jí. A opravdu, dneska už vím, co na kterou skvrnu použít a jak se o ně správně starat. A nic jsme si nemuseli kupovat, všechno je z přírodních zdrojů a máme to všichni doma.

Akce

Na akci o kobercích jsem byla pozvána od mého kolegy. Tak trochu jsem čekala, že to nebude úplně ono, ale to, co jsem zažila, bylo vážně hrozné. Přišlo nás deset, zamkli nás v místnosti, a dokud jsme si něco neobjednali, nechtěli odemknout. Předcházela samozřejmě „poutavá“ přednáška a po ní skoro výhrůžky. Také nám vzali mobilní telefony, prý abychom nerušili. Já měla ale jeden schovaný a tak jsem tajně napsala příteli. Okamžitě přijel, to byl mazec.