Práci vám usnadní jedině minijeřáb

A v čem jeho kouzlo a výjimečnost spočívá? Především v tom, že se dostane i na těžce přístupná místa, jak ve výšce, tak i v běžném terénu. Práce s ním je vhodná nejen v exteriéru, ale zvládne i interiér. Je…

A v čem jeho kouzlo a výjimečnost spočívá? Především v tom, že se dostane i na těžce přístupná místa, jak ve výšce, tak i v běžném terénu. Práce s ním je vhodná nejen v exteriéru, ale zvládne i interiér. Je přizpůsobený tak, aby nepoškodil třeba i mramorovou podlahu a projde běžnými dveřmi. Jeho pomoc oceníte hlavně na stavbách, při rekonstrukci, ale i v závodech, či jiných firemních prostorech, kde zvládne jakékoliv břemeno. Pokud nemáte zrovna na jeho pořizovací cenu, pronájem je taky řešení. Mít skvělé pomocníky se při těžké práci vždycky vyplatí.

Různé nosnosti a provedení

Najít vhodný minijeřáb, který splní vaše požadavky a zvládne to, co zrovna potřebujete, není žádný problém. Ten nejmenší se dá ovládat dálkově a zvládne vyložení, až do pěti metrů. Naopak ten největší, který je vhodný díky své velikosti a váze spíš do těžkého terénu, zvládne dosah, až 16 metrů. Dokonce při zpátečce má nastavenou kameru, která usnadní celkové ovládání a bezpečnost při práci pro všechny zúčastněné. Malý stroj, který dokáže velké věci.