Rádi byste si nechali opravit autosklo?

Rádi byste si nechali opravit autosklo? Vaše sklo nejen opravíme, ale i vyměníme. Používáme moderní metodu, kterou dokážeme opravit i hluboké rýhy a škrábance. Autoskla Praha je o krok dál. Pokud potřebujete autosklo a to ať už přední, či zadní…

Rádi byste si nechali opravit autosklo? Vaše sklo nejen opravíme, ale i vyměníme. Používáme moderní metodu, kterou dokážeme opravit i hluboké rýhy a škrábance. Autoskla Praha je o krok dál. Pokud potřebujete autosklo a to ať už přední, či zadní opravit, nebo vyměnit, můžete přijet buď vy za námi, nebo přijedeme za vámi. Provádíme totiž mobilní opravy a ty jsme schopni udělat naprosto kdekoliv, klidně i na parkovišti. Kontaktujte nás.

Dáme vám víc než ostatní

Jelikož jsme domluveni skoro se všemi pojišťovnami, tak platbu za vás provedou oni. Vypíšeme pro ně dokumentaci tak, abyste neměli žádné starosti. Pokud potřebujete opravit, či vyměnit autosklo okamžitě, využijte naší nonstop linky a zavolejte nám kdykoliv. Typ automobilu neřešíme, jsme připraveni na úplně vše. Spolehněte se na nás, jsme rychlí a precizní a naše služby hradí pojišťovny.