Ubytování pro náročné

S ubytováním Kolín se nemusíte bát, že by nebylo vyhověno Vašim nárokům na hotel či penzion. V nabídce máme jak standardně zařízené pokoje, tak i jedno opravdu vkusně zařízené apartmá. To je vyhledáváno zejména milenci a novomanželi, kteří celý svůj…

S ubytováním Kolín se nemusíte bát, že by nebylo vyhověno Vašim nárokům na hotel či penzion. V nabídce máme jak standardně zařízené pokoje, tak i jedno opravdu vkusně zařízené apartmá. To je vyhledáváno zejména milenci a novomanželi, kteří celý svůj velký svatební den prožili v našem areálu. K dispozici je mimo jiné luxusní rohová vana, která je více než vhodná k romantickým chvilkám ve dvou.

Zajištění svatby od A až do Z

S ubytováním Kolín bude Vaše svatba naprosto dokonalá. S pořádáním svateb máme své zkušenosti, takže Vám poradíme a obstaráme vše, co si budete přát. Pomůžeme Vám se sestavením svatebního menu, poradíme se vzorem svatebních oznámení, zajistíme svatební hostinu včetně výzdoby. Budete-li si přát, zajistíme také vizážistku a kadeřnici pro nevěstu, svědkyni, družičky či další zájemkyně z řad svatebčanů. Obstarání živé hudby je samozřejmostí.