Ubytujte se na Pálavě v Hotelu Pavlov a máte krásnou dovolenou jako na dlani

Ať už se chystáte na letní dovolenou s Vaší rodinou nebo chystáte firemní akci či večírek nebo dokonce svatbu, Hotel Pavlov na Pálavě Vám poskytne kvalitní ubytování pálava a okolí a rovněž skvělé a krásné zázemí pro firemní akce nebo…

Ať už se chystáte na letní dovolenou s Vaší rodinou nebo chystáte firemní akci či večírek nebo dokonce svatbu, Hotel Pavlov na Pálavě Vám poskytne kvalitní ubytování pálava a okolí a rovněž skvělé a krásné zázemí pro firemní akce nebo celé svatby. Navíc zde můžete navštívit vinný sklípek, kde ochutnáte tradiční moravská vína, která jsou velice chutná a určitě Vám padnou do noty. Přijeďte na Pálavu za odpočinkem i dobrodružstvím! Dospělí i děti si přijdou na své, pro každého je zde jiné vyžití!

Jste pořadatelem firemní akce nebo školního srazu? Využijte Hotel Pavlov

Máme pro Vás ideální místo, kde takovéto akce uspořádat a které se nachází v báječném prostředí jihomoravských vinic, kde si rovněž můžete užít i skvělou letní dovolenou. Hotel Pavlov Vám nabízí skvělé ubytování pálava a okolí, do kterého můžete vyrazit během Vašeho pobytu. Pálava nabízí netušené možnosti – ať už sem vyrazíte za odpočinkem nebo i kvalitní zábavou, určitě si přijdete na své. Podívejte se na hotelpavlov.cz.