Vedení účetnictví

Nechejte se hýčkat kompletním a profesionálním zajištěním služeb v oblasti vedení účetnictví. Individuální přístup ke každému klientovi zaručí účetní a daňová firma s několikaletou praxí v oblasti správy účetnictví a daní. Přenechejte starost o vedení účetnictví specialistům a naplno se věnujte…

Nechejte se hýčkat kompletním a profesionálním zajištěním služeb v oblasti vedení účetnictví. Individuální přístup ke každému klientovi zaručí účetní a daňová firma s několikaletou praxí v oblasti správy účetnictví a daní.
Přenechejte starost o vedení účetnictví specialistům a naplno se věnujte řízení a rozvoji firmy. My za Vás připravíme mzdy, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, pracovní smlouvy, evidenci důchodového pojištění. Samozřejmostí je zpracování DPH a daně z příjmu právnických i fyzických osob a mnoho dalších. Rozhodněte se pro kvalifikované zpracování a přesvědčte se sami o našich kvalitních službách.

Administrativa

Vedení účetnictví není jediná služba, kterou jsme schopni Vám dodat. Nechejte si vézt také veškerou administrativu a ušetřete ještě více času. Zajistíme pro Vás veškerou fakturaci, vyřídíme komunikaci s úřady.