Zbavíme Vás problémů

Patříte k těm nešťastníkům, kteří si bez důkladného rozmyšlení nabrali různé půjčky a teď nemají dostatek peněz na jejich splátky? Obraťte se na naši společnost, která nabízí americkou hypotéku . Svoje předchozí úvěry tak zkonsolidujete a budete splácet pouze jeden. Garantujeme…

Patříte k těm nešťastníkům, kteří si bez důkladného rozmyšlení nabrali různé půjčky a teď nemají dostatek peněz na jejich splátky? Obraťte se na naši společnost, která nabízí americkou hypotéku . Svoje předchozí úvěry tak zkonsolidujete a budete splácet pouze jeden. Garantujeme Vám nižší měsíční splátky i úrokovou sazbu.

Co budete potřebovat?

Všichni naši finanční poradci jsou vyškoleni tak, aby Vám mohli podat kompletní informace a se vším pomoci. K poskytnutí hypotéky požadujeme plnoletost, splátky maximálně do třiceti let a fotografie nemovitostí určené k zástavě. Oproti bankovním institucím nepožadujeme výpis z registru dlužníků ani doklady o výši příjmu. K tomuto produktu nabízíme možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí.