Znovu nastartujeme vaše vozidlo!

Potřebujete vaše vozidlo znovu dostat do chodu? Pak právě pro vás je tu náš Audi servis, kde vám tuto možnost poskytneme! Díky našemu skvěle zaškolenému personálu, který má v tomto oboru dlouholetou praxi, se vám nemůže stát, že bychom vám…

Potřebujete vaše vozidlo znovu dostat do chodu? Pak právě pro vás je tu náš Audi servis, kde vám tuto možnost poskytneme! Díky našemu skvěle zaškolenému personálu, který má v tomto oboru dlouholetou praxi, se vám nemůže stát, že bychom vám auto vrátili opět nepojízdné! Avšak se o tom přesvědčte sami! Svěřte vaše nepojízdné vozidlo do rukou našich skvělých pracovníků a oni už zjistí, proč vám vaše vozidlo nestartuje! Jistě postačí kvalitní oprava a vaše vozidlo znovu pojede!

U nás máte hned několik výhod!

A abychom vám vlastně odpověděli, proč zrovna nám svěřit vaše vozidlo, máme tu pro vás pár informací! Zprvu je dobré zmínit, že při nákupu nad deset tisíc korun vám zdarma poskytneme rozvoz do 10Km v Karlových Varech a při nákupu nad dvacet tisíc korun vaše nepojízdné vozidlo zcela bezplatně odvezeme a zase dovezeme až před vrata vaší garáže! Již nehledejte lepší servis, neboť my jsme ti nejlepší! Kontaktujte nás na našem telefonním čísle nebo nás navštivte na našich WWW stránkách! Nebudete litovat!